Beren Nakliye Hakkımızda
Beren Nakliye Hakkımızda
Beren Nakliye Hakkımızda
Beren Nakliye Hakkımızda

BEREN NAKLİYE

Silivri Beren Nakliye ailesi olarak başta Silivri olmak üzere Trakya bölgesi ve tüm illere ambalajlı asansörlü evden eve ve fabrika taşımacılığı işleriniz için 7/24 siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Silivri Beren Nakliye olarak siz değerli müşterilerimize güvenli ve uygun taşımacılık hizmeti için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Evden eve nakliye konusunda Silivri Beren Nakliye olarak Siz değerli müşterilerimizin, deforme olacak eşyalarınızdan örneğin; beyaz eşyalarınız, yemek odası ve koltuk takımınız, konsol, vitrin, tv ünitesi, komidin, baza ve sayamadığımız bir çok eşyanızı kalın baloncuklu pat pat ile sarıp üzerine streç çekerek korunaklı bir şekilde ambalajlıyoruz. Mobilyalarınızdan demonte edilecek tüm eşyalarınızı uzman marangozumuz tarafından demontesi yapılıp yeni evinizde dileğiniz yere montesini gerçekleştiriyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuzla itinalı bir şekilde transferinizi sağlıyoruz.

Fatih Türk
İşletme Sahibi

Vizyonumuz

Vizyonumuz, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan nakliye sektöründeki kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermektir.

Misyonumuz

Misyonumuz, her müşterimizin eşyalarını kendi evimiz veya şirketimizin eşyalarıymış gibi korumalı ve hassas davranarak taşımaktır.